piątek, 4 kwietnia 2014

Informacje #1

Piszę ten post głównie po to, by móc ustawić początkowy wygląd bloga, bo zapewne kilka razy ulegnie on zmianom. Nie korzystałam jeszcze z tego typu bloga, dlatego też przez pewien czas będę się przyzwyczajać i uczyć posługiwania się nim.

Przy okazji pisania tego pierwszego postu podam kilka informacji. Obecnie jestem uczennicą drugiej klasy liceum o profilu biologiczno-chemicznym i moim marzeniem jest zostanie chemikiem kosmetyków. Przy okazji jestem konsultantką w firmie Oriflame, ale nie, spokojnie, nie chodzi tu o reklamę :). O czym będzie blog? Głównie o kosmetykach :). Nie będzie to kolejny blog z serii "pokażę Wam jakich kosmetyków używam". Bardziej chodzi mi o badanie ich składu, wyjaśnienie na czym się opierają dane kosmetyki i co tak naprawdę na siebie nakładamy. Dodatkowo będę czasem odbiegać od głównej tematyki, na tematy, które również mnie pasjonują np. co jest w jedzeniu, tryb życia, ładne zdjęcia, sport.

Jednak skąd taka nazwa? Już tłumaczę :).

Nazwa "Save yourself" wzięła się stąd, że moimi postami mam nadzieję trafić do chociażby kilku osób i pomóc im "zachować" siebie, swoje ciało takim, jakim powinno być. Ponieważ kosmetyki nie zawsze są dobre dla skóry, tryb życia też może mieć charakter destrukcyjny.. A poza tym, chcę tym blogiem zatrzymać część siebie. Chcę, żeby to była odskocznia od codziennych obowiązków, coś co będę robiła w pewien sposób dla mnie, by się rozwinąć w tym co lubię.

Posty będę pisać w miarę możliwości. Jak wiadomo profil biologiczno-chemiczny nie pozostawia swoim ofiarom zbyt wiele życia poza szkołą, więc czasem może być mi ciężko znaleźć chwilę i chęć do zebrania informacji i przekazanie ich Wam.

To chyba na tyle dzisiaj, idę ustawiać wygląd :).

Dobranoc :)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka