poniedziałek, 30 listopada 2015

Urodowy kalendarz do Sylwestra!

W związku z tym, że współorganizuję wydarzenie na Facebooku - Do Sylwestra z Fitnessownią na miesiąc grudzień przygotowałam piękny kalendarz "urodowy", który możesz sobie pobrać, wydrukować i powiesić na ścianie. Razem z Fitnessownią chcemy, żebyście poczuły się atrakcyjnymi kobietami. Mają w tym Wam pomóc ćwiczenia, które znajdziecie na stronie wydarzenia oraz codzienna pielęgnacja z moją pomocą.

Kalendarz, jaki Wam udostępniam, jest szablonem, który ma Wam pomóc nauczyć się znajdować czas dla siebie. Nauczyć się rozplanowywać zabiegi kosmetyczne. Stworzyłam go przy założeniu standardowego planu tygodnia, czyli 5 dni roboczych i 2 dni wolnego + wolne dni świąteczne. Nie u każdego to w ten sposób wygląda, więc jeśli zamiast wolnej niedzieli masz wolny np. poniedziałek - to w poniedziałek rób to, co zaplanowałam dla Ciebie na niedzielę.

O czynnościach będę Wam przypominać na wydarzeniu. Dodatkowo postaram się podsuwać Wam pomysły np. jaką możecie zrobić domową maseczkę. Będę podpowiadać, jaki moment w ciągu dnia możesz wykorzystać, żeby daną rzecz wykonać bez "marnowania czasu". A skoro już czytasz ten post - dlaczego np. nie użyjesz odżywki na paznokcie? Nie mów mi, że nie masz czasu, Ty tego czasu nie widzisz. Pomogę Ci go znaleźć. Z naszą pomocą do Sylwestra poczujesz się atrakcyjna i piękna.Małe instrukcje na początek:
  • Mamy zimę, więc polecam skupić się na nawilżaniu. Poza zabiegami z kalendarza na co dzień stosuj nawilżające kremy do twarzy, kremuj ręce. Niech to będzie baza pod wszystko - nawilżanie.
  • Jeśli masz łamliwe paznokcie, radzę zrezygnować z malowania chociażby do świąt. Przez ten czas możesz nawet częściej niż w kalendarzu stosować odżywkę. Proponuję byś przeznaczyła ten czas na ich głęboką regenerację. Możesz nawet co drugi dzień używać odżywki/olejku siedząc przed komputerem lub telewizorem.
  • Pamiętaj, że liczy się regularność. Zabiegi kosmetyczne dają prawdziwe efekty wtedy, kiedy są wykonywane systematycznie. Ze względu na święta niektóre z nich zostały przesunięte, ale to nie szkodzi. Ważne, że zamiast robić peeling/maseczkę raz w miesiącu robisz ją raz na tydzień. Ale uwaga - jeśli jest to wyjątkowo mocny specyfik, stosuj go w większych odstępach czasu.
  • Body Wrapping został opisany przez Fitnessownię TUTAJ
Kalendarz ma na celu, żebyś nie wykonywała tych czynności tylko w ciągu tego jednego miesiąca, ale żebyś się do nich przyzwyczaiła. By dbanie o siebie chociażby 5 min stało się codziennością.

Jeśli nie dołączyłaś do wydarzenia do tej pory, zachęcam do dołączenia już teraz! Nigdy nie jest za późno, w miesiąc możemy naprawdę wiele zrobić!

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka